Specjalne warsztaty w okresie 1 listopada – 20 grudnia z okazji Święta Niepodległości

Kotylion na 11 listopada

(od V klasy SP, 30 zł od grupy, 75 minut)

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości zapraszamy na warsztaty robienia patriotycznych kotylionów. Warsztaty można łączyć z innymi zajęciami.

Uwaga: warsztaty wymagają użycia igły!

Miejsce: Siedziba Główna Muzeum ul. Gdańska 13.

Zabawy plastyczne z Godłem Polski

(6-10 lat, 30 zł od grupy, 75 minut)

Są to zajęcia o charakterze plastycznym, które będą związane przede wszystkim z dobrą zabawą. Każdy uczestnik warsztatów po zakończeniu zabawy wyjdzie z Muzeum z własnoręcznie wykonanym godłem. Dzieci pod opieką prowadzącego zajęcia tworzą godło przy użyciu papieru, bibuły, nożyczek i kleju.

Miejsce: Siedziba Główna Muzeum ul. Gdańska 13.

Uwaga: Prosimy o zgłaszanie telefoniczne lub e-mailowe grup dzieci oraz indywidualnych osób minimum 3 dni przed planowaną wizytą.

Kontakt:

Siedziba Główna Muzeum: