Weekend Seniora - akcja 60+kultura

• 28 wrzesień 2018 r. – godz. 12.00 - bezpłatne warsztaty Wariacje plastyczne na temat Kokardy Narodowej - Podczas warsztatów każdy z uczestników wytworzy własną kokardę narodową, którą będzie mógł zabrać ze sobą. Warsztaty połączone są z krótką opowieścią o historii kokardy narodowej - sala 39 (prowadzenie K. Lutek-Urbaniak)

• 29 wrzesień 2018 r. – godz. 14.00– bezpłatne Karaoke Pieśni Patriotycznych. Będzie to świetna okazja żeby przypomnieć sobie melodie znane wszystkim Polakom, które przypominają nam o ważnych wydarzeniach z historii Polski. W repertuarze pieśni z okresu zaborów, które powstawały ku pokrzepieniu serc, pieśni legionowe i inne. Dobra zabawa gwarantowana. – sala 39 (prowadzenie K. Lutek-Urbaniak)

• 30 wrzesień 2018 r. – godz. 13.00 – bezpłatne oprowadzanie po wystawie Więzienie przy Długiej (Gdańskiej) w Łodzi 1885-1953 (prowadzenie G. Wróbel)