Bezpłatne szkolenie dla instytucji kultury - Program Niepodległa

Włącz się w świętowanie – jak przygotować dobry wniosek do programu „Niepodległa”?

Jeśli masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację – weź udział w spotkaniu informacyjnym o programie „Niepodległa”. Między 19 a 21 lutego spotykamy w 14 miastach.  Podczas czterogodzinnego szkolenia dowiesz się, jakie są zasady wnioskowania o dotacje w programie, otrzymasz garść inspiracji o lokalnych i ogólnopolskich projektach dotyczących niepodległości oraz dowiesz się, jak efektywnie zaplanować i przeprowadzić projekt.

10:30 – 11:00 Rejestracja uczestników

11:00 –12:30 Webinarium „Zasady składania wniosków w programie „Niepodległa” - prowadzą Agnieszka Gajc i Aleksandra Tatarczuk

12:30 – 13:10 „Dobre praktyki – inspiracje, podpowiedzi i pomysły” – prowadzą - Andrzej Jankowski, dr Damian Langner i dr Sylwia Wielichowska

13:10 – 13:30 Przerwa

13:30 – 15:00 „Zarządzenie projektem – jak efektywnie zaplanować i przeprowadzić projekt” prowadzi Michał Pawlęga

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na:

is.gd/niepodlegla

Prosimy o przesłanie wypełnionego, zeskanowanego i podpisanego formularza na adres e-mail: niepodlegla@muzeumtradycji.pl

Niezbędne informacje są udzielane pod numerem 516 632 359 w godzinach 8-15

Szkolenie jest bezpłatne, odbywa się w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (Piotrkowska 282) 21.02.2018 od godziny 11. Prosimy o przybycie minimum pół godziny wcześniej w celu dokonania rejestracji.