Photo Day w oddziale Martyrologii Radogoszcz.

Jedyny i niepowtarzalny Photo Day w oddziale Martyrologii Radogoszcz.

Nasze muzeum dostało ogromne dofinansowanie i dzięki niemu lada dzień na Radogoszczu rozpocznie się remont. My się bardzo z tego powodu cieszymy, co jasne, ale oznacza to też że już niedługo Muzeum i Mauzoleum na Radogoszczu straci klimat w którym tkwi od wielu już lat (nie ukrywajmy jest to dosyć old schoolowy klimat)
Wszystkie powierzchnie i budynki zostaną odświeżone, a my jeszcze tylko przez chwilę możemy oddawać się post industrialnemu charakterowi ruin starej fabryki włókienniczej przerobionej na więzienie.

Klimat iście fotogeniczny.

W związku z tym już 15 lipca przez cały dzień (od WSCHODU do ZACHODU słońca) Radogoszcz oddajemy w ręce fotografów
Specjalnie dla was otworzymy miejsca na co dzień niedostępne, pozwolimy zajrzeć tam gdzie zwykły odwiedzający nie może
Do waszej dyspozycji oddamy:

- Ocalałą z pożaru klimatyczną klatkę schodową (przez nas nazywana wieżą), otworzymy w niej okna by umożliwić robienie panoram.
- Wieżyczkę strażniczą

- Ruiny Starego więzienia

- Wystawę oryginalnych dział

- Cały teren placu apelowego