Polski English
Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN

Dyrekcja

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Wawrzynkiewicz Jacek


 

p.o. Dyrektora Muzeum


 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl


 

 

Samodzielne stanowiska

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Grodzki Piotr 



Inspektor BHP

kadry@muzeumtradycji.pl

Leszczyńska Monika 



Specjalista ds. organizacyjno-kadrowych

kadry@muzeumtradycji.pl

Kaczmarek Emilia 



Specjalista ds. administracyjnych

sekretariat@muzeumtradycji.pl

Pełka Anna 



Adiunkt – archiwista

archiwum@muzeumtradycji.pl

Kamiński Artur 

Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami

a.kaminski@muzeumtradycji.pl

Dział Historyczny



dr Wielichowska Sylwia (siedziba główna Muzeum)



Adiunkt - Kierownik Działu

s.wielichowska@muzeumtradycji.pl

dr Adamkiewicz Sebastian (siedziba główna Muzeum)



Adiunkt

s.adamkiewicz@muzeumtradycji.pl

 

Wróbel Grzegorz

Kustosz

g.wrobel@muzeumtradycji.pl

 


 

 

Młynarska Magdalena (Oddział Martyrologii Radogoszcz)



Kustosz

m.mlynarska@muzeumtradycji.pl

Sporczyk-Moskal Joanna         (Oddział Martyrologii Radogoszcz)



Kustosz

j.sporczyk@muzeumtradycji.pl

Terela Izabela                    /nieobecność długotrwała/    (Oddział Stacja Radegast)



Adiunkt

i.terela@muzeumtradycji.pl

dr Trębacz Zofia (Oddział Stacja Radegast)



Asystent muzealny

z.trebacz@muzeumtradycji.pl

Źródlak Wojciech               (Oddział Martyrologii Radogoszcz)

 Kustosz

 w.zrodlak@muzeumtradycji.pl

Dział Zbiorów

(Oddział Martyrologii Radogoszcz, ul. Zgierska 147)


dr Hadrysiak Sylwia   /nieobecność długotrwała/



Kustosz - Główny Inwentaryzator/Kierownik Działu

 

 Hankiewicz Michał





Adiunkt- p.o. Głównego Inwentaryzatora


m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl

dr Kozłowska Aleksandra



 Kustosz dyplomowany

a.kozlowska@muzeumtradycji.pl

dr Jadczyk Karol



Adiunkt

k.jadczyk@muzeumtradycji.pl

dr Jędrzejewska Agnieszka


Kustosz 

a.jedrzejewska@muzeumtradycji.pl

Marciniec Dariusz



Adiunkt

d.marciniec@muzeumtradycji.pl

Dział Finansowo-Księgowy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Małkiewicz Anna



Główna księgowa

ksiegowosc@muzeumtradycji.pl

Nowak Regina



Specjalista ds. płacowo-księgowych

place@muzeumtradycji.pl

Nowak Adam

Specjalista ds. finansowo-księgowych

a.nowak@muzeumtradycji.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska13)


Żukowski-Mozer  Ireneusz



Kierownik Działu 

administracja@muzeumtradycji.pl

Karasiewicz Elżbieta

Starszy referent ds. administracyjno-gospodarczych

administracja@muzeumtradycji.pl

Terka Anna



Obsługa Muzeum



Piecyk Józef



Specjalista-rzemieślnik



Nowak Włodzimierz



Specjalista ds. transportu - kierowca



Dział Edukacyjny

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Lutek-Urbaniak Kamila



Adiunkt - p.o. Kierownika Działu 

k.lutek@muzeumtradycji.pl

Czernielewski Konrad



Starszy kustosz

konrad.c@muzeumtradycji.pl

Kacperski Andrzej



Starszy kustosz

a.kacperski@muzeumtradycji.pl

Kulazińska Anna



Kustosz

a.kulazinska@muzeumtradycji.pl

 


 

 

Cichawa Monika



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Głowacka-Macuda                    Mirosława



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



van de Klashorst Renata



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Zielewska Alicja

Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Oddział Martylologii Radogoszcz

(ul. Zgierska 147)



Stępień Przemysław



Adiunkt - Kierownik Oddziału

p.stepien@muzeumtradycji.pl

Pinkowska Jadwiga



Przewodnik muzealny

j.pinkowska@muzeumtradycji.pl

Karkowski Tomasz


Specjalista-rzemieślnik 



Karkowska Ewa


Kwalifikowany opiekun ekspozycji/Obsługa Muzeum


 

Kopaczel Urszula



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Kwapisz Beata



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



 

 



Oddział Stacja Radegast

(al. Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12)



Gawlik Sławomir (Oddział Stacja Radegast)


 p.o Kierownika Oddziału Stacja Radegast

s.gawlik@muzeumtradycji.pl

Galas Bogdan



Pomocnik muzealny

 

Pluta Tomasz

Specjalista ds. technicznych i transportu

 

 

Dyrekcja 

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13) 

dr Machlański Piotr 


 

Dyrektor Muzeum 

p.machlanski@muzeumtradycji.pl 

Jacek Wawrzynkiewicz


 

Zastępca dyrektora 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl 

« Powrót do góry