Polski English
Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN Przedź do profilu MTN

Dyrekcja

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Wawrzynkiewicz Jacek


 

p.o. Dyrektora Muzeum


 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl


 

 

Samodzielne stanowiska

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Grodzki Piotr 



Inspektor BHP

kadry@muzeumtradycji.pl

Leszczyńska Monika 



Specjalista ds. organizacyjno-kadrowych

kadry@muzeumtradycji.pl

Kaczmarek Emilia 



Specjalista ds. administracyjnych

sekretariat@muzeumtradycji.pl

 

Kamiński Artur 



Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami



a.kaminski@muzeumtradycji.pl

 

Hankiewicz Michał Adiunkt- Główny Inwentaryzator
m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl

 

Dział Historyczny


dr Wielichowska Sylwia
(siedziba główna Muzeum) 
Adiunkt - Kierownik Działu

s.wielichowska@muzeumtradycji.pl


dr Adamkiewicz Sebastian
(siedziba główna Muzeum)


Adiunkt



s.adamkiewicz@muzeumtradycji.pl



Damska-Pawlak Agnieszka

(siedziba glówna Muzeum)


Asystent Muzealny a.pawlak@muzeumtradycji.pl
Mateja-Maracz Katarzyna
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)

Adiunkt



k.mateja-maracz@muzeumtradycji.pl



Młynarska   Magdalena
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)


Kustosz



m.mlynarska@muzeumtradycji.pl



Parol Jakub
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)
Asystent

j.parol@muzeumtradycji.pl



Sporczyk-Moskal Joanna
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)


Kustosz





j.sporczyk@muzeumtradycji.pl

Źródlak Wojciech
(Oddział Martyrologii Radogoszcz)
Kustosz
 w.zrodlak@muzeumtradycji.pl












Dział Finansowo-Księgowy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Małkiewicz Anna



Główna księgowa

ksiegowosc@muzeumtradycji.pl

Nowak Regina



Specjalista ds. płacowo-księgowych

place@muzeumtradycji.pl

Nowak Adam

Specjalista ds. finansowo-księgowych

a.nowak@muzeumtradycji.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska13)


Żukowski-Mozer  Ireneusz



Kierownik Działu 

administracja@muzeumtradycji.pl

Karasiewicz Elżbieta

Starszy referent ds. administracyjno-gospodarczych

administracja@muzeumtradycji.pl

Terka Anna



Obsługa Muzeum



Piecyk Józef



Specjalista-rzemieślnik



Nowak Włodzimierz



Specjalista ds. transportu - kierowca



Dział Edukacyjny

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Lutek-Urbaniak Kamila



Adiunkt - Kierownik Działu 

k.lutek@muzeumtradycji.pl

Czernielewski Konrad



Starszy kustosz

konrad.c@muzeumtradycji.pl

Kacperski Andrzej



Starszy kustosz

a.kacperski@muzeumtradycji.pl

Wróbel Grzegorz


Kustosz g.wrobel@muzeumtradycji.pl
     

Gębalska Marta

Asystent muzealny


m.gebalska@muzeumtradycji.pl

Cichawa Monika



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Głowacka-Macuda     Mirosława



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



van de Klashorst Renata



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Zielewska Alicja

Kwalifikowany opiekun ekspozycji



     
     

Oddział Martylologii Radogoszcz

(ul. Zgierska 147)



Stępień Przemysław

Kierownik Oddziału

p.stepien@muzeumtradycji.pl

Pinkowska Jadwiga

Przewodnik muzealny

j.pinkowska@muzeumtradycji.pl

Karkowski Tomasz

Specjalista-rzemieślnik 



Karkowska Ewa

Kwalifikowany opiekun ekspozycji/Obsługa Muzeum


 

Kwapisz Beata

Kwalifikowany opiekun ekspozycji



 

Dział Zbiorów

dr Jadczyk Karol

Adiunkt

k.jadczyk@muzeumtradycji.pl

dr Jędrzejewska Agnieszka

Kustosz dyplomowany

a.jedrzejewska@muzeumtradycji.pl

Marciniec Dariusz

Adiunkt

d.marciniec@muzeumtradycji.pl

     
     

Oddział Stacja Radegast

(al. Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12)



 


 

Terela Izabela     

                                                           

Kierownik Oddziału (Adiunkt) 
i.terela@muzeumtradycji.pl

 Gawlik Sławomir 


 Adiunkt  s.gawlik@muzeumtradycji.pl

Grzegorczyk Andrzej 


 Adiunkt  a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl

 Galas Bogdan


 Kwalifikowany opiekun ekspozycji  

 Pluta Tomasz


 Specjalista ds. technicznych i transportu  
     


Dyrekcja 

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13) 

dr Machlański Piotr 


 

Dyrektor Muzeum 

p.machlanski@muzeumtradycji.pl 

Jacek Wawrzynkiewicz


 

Zastępca dyrektora 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl 

« Powrót do góry