Polski English Przedź do profilu MTN

Dyrekcja

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

dr Machlański Piotr 


Wawrzynkiewicz Jacek 

Dyrektor Muzeum


Zastępca Dyrektora

p.machlanski@muzeumtradycji.pl


j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl

 

Samodzielne stanowiska

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)

Grodzki Piotr 



Inspektor BHP

kadry@muzeumtradycji.pl

Leszczyńska Monika 



Specjalista ds. organizacyjno-kadrowych

kadry@muzeumtradycji.pl

Kaczmarek Emilia 



Specjalista ds. administracyjnych

sekretariat@muzeumtradycji.pl

Pełka Anna 



Adiunkt – archiwista

archiwum@muzeumtradycji.pl

Kamiński Artur 

Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami

a.kaminski@muzeumtradycji.pl

Dział Historyczny



dr Wielichowska Sylwia (siedziba główna Muzeum)



Adiunkt - Kierownik Działu

s.wielichowska@muzeumtradycji.pl

dr Adamkiewicz Sebastian (siedziba główna Muzeum)



Asystent

s.adamkiewicz@muzeumtradycji.pl

Gawlik Sławomir (Oddział Stacja Radegast)



Adiunkt

s.gawlik@muzeumtradycji.pl

Iwanicki Ryszard (Oddział Martyrologii Radogoszcz)



Starszy dokumentalista

r.iwanicki@muzeumtradycji.pl

Młynarska Magdalena (Oddział Martyrologii Radogoszcz)



Kustosz

m.mlynarska@muzeumtradycji.pl

Sporczyk-Moskal Joanna         (Oddział Martyrologii Radogoszcz)



Kustosz

j.sporczyk@muzeumtradycji.pl

Terela Izabela                    /nieobecność długotrwała/    (Oddział Stacja Radegast)



Adiunkt

i.terela@muzeumtradycji.pl

dr Trębacz Zofia (Oddział Stacja Radegast)



Asystent

z.trebacz@muzeumtradycji.pl

Źródlak Wojciech               (Oddział Martyrologii Radogoszcz)

 Kustosz

 w.zrodlak@muzeumtradycji.pl

Dział Zbiorów

(Oddział Martyrologii Radogoszcz, ul. Zgierska 147)


dr Hadrysiak Sylwia   /nieobecność długotrwała/



Kustosz - Główny Inwentaryzator/Kierownik Działu

 

Jędrzejewska Agnieszka



Kustosz - p.o. Głównego Inwentaryzatora

a.jedrzejewska@muzeumtradycji.pl

dr Kozłowska Aleksandra



 Kustosz dyplomowany

a.kozlowska@muzeumtradycji.pl

dr Jadczyk Karol



Adiunkt

k.jadczyk@muzeumtradycji.pl

Hankiewicz Michał



Adiunkt

m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl

Marciniec Dariusz



Asystent muzealny

d.marciniec@muzeumtradycji.pl

Dział Finansowo-Księgowy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Małkiewicz Anna



Główna księgowa

ksiegowosc@muzeumtradycji.pl

Nowak Regina



Specjalista ds. płacowo-księgowych

place@muzeumtradycji.pl

Nowak Adam

Specjalista ds. finansowo-księgowych

a.nowak@muzeumtradycji.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska13)


Żukowski-Mozer  Ireneusz



Kierownik Działu 

administracja@muzeumtradycji.pl

Karasiewicz Elżbieta

Starszy referent ds. administracyjno-gospodarczych

administracja@muzeumtradycji.pl

Terka Anna



Obsługa Muzeum



Piecyk Józef



Specjalista-rzemieślnik



Nowak Włodzimierz



Specjalista ds. transportu - kierowca



Dział Edukacyjny

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13)


Jagodzińska Dorota



Kustosz – Kierownik Działu

d.jagodzinska@muzeumtradycji.pl

Czernielewski Konrad



Starszy kustosz

konrad.c@muzeumtradycji.pl

Kacperski Andrzej



Starszy kustosz

a.kacperski@muzeumtradycji.pl

Kulazińska Anna



Kustosz

a.kulazinska@muzeumtradycji.pl

Lutek-Urbaniak Kamila



Adiunkt

k.lutek@muzeumtradycji.pl

Cichawa Monika



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Głowacka-Macuda                    Mirosława



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



van de Klashorst Renata



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Zielewska Alicja

Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Oddział Martylologii Radogoszcz

(ul. Zgierska 147)



Stępień Przemysław



Adiunkt - p.o. Kierownika Oddziału

p.stepien@muzeumtradycji.pl

Pinkowska Jadwiga



Przewodnik muzealny

j.pinkowska@muzeumtradycji.pl

Fijałkowska Barbara



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Kopaczel Urszula



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Kwapisz Beata



Kwalifikowany opiekun ekspozycji



Karkowski Tomasz

Specjalista-rzemieślnik



Oddział Stacja Radegast

(al. Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12)



Wróbel Grzegorz



Kustosz – Kierownik Oddziału

g.wrobel@muzeumtradycji.pl

Galas Bogdan



Pomocnik muzealny

 

Pluta Tomasz

Specjalista ds. technicznych i transportu

 

 

Dyrekcja 

(siedziba główna Muzeum, ul. Gdańska 13) 

dr Machlański Piotr 


 

Dyrektor Muzeum 

p.machlanski@muzeumtradycji.pl 

Jacek Wawrzynkiewicz


 

Zastępca dyrektora 

j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl 

« Powrót do góry