Żegnamy naszego pracownika

Z przykrością informujemy o śmierci naszego długoletniego pracownika

Ryszarda Iwanickiego

Pan Ryszard pracował w Muzeum od 1977 roku. Choć na co dzień pracował w Oddziale Martyrologii Radogoszcz i specjalizował się z historii II wojny światowej i historii Łodzi i regionu, to jego wiedza wykraczała daleko poza ramy nakreślone przez wspomniany Oddział. Wyraz temu dał współtworząc na przestrzeni niespełna czterdziestu lat pracy, kilkadziesiąt wystaw oraz publikując rozliczne teksty z zakresu całej historii Polski. Pan Ryszard był także doskonałym przewodnikiem, wykładowcą, mówcą... a przede wszystkim wspaniałym kolegą.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 2 maja 2017 roku o godzinie 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Zgierzu ul. Konstantynowska 75.

Autor: A. Kamiński