Polski English Przedź do profilu MTN

Spotkanie opłatkowe z Rodziną Katyńską

W środę 21 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Muzeum ze Stowarzyszeniem "Rodzina Katyńska". W podziękowaniu za wieloletnią współpracę pracownicy MTN otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

W dniu wczorajszym (21.12.2016) w Siedzibie Głównej MTN-Łódź odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Muzeum oraz Rodziny Katyńskiej. Świątecznej atmosferze towarzyszyła niezwykle wzruszająca uroczystość wręczenia przez Rodzinę Katyńską pamiątkowych medali. Za szczególne zasługi na rzecz odkrywania prawdy o zbrodni katyńskiej i edukacji na jej temat medale otrzymali historycy: Ryszard Iwanicki, Konrad Czernielewski i Grzegorz Wróbel, oraz pracownicy administracyjni: Emilia Kaczmarek, Ireneusz Żukowski-Moser, Włodzimierz Nowak, oraz Józef Piecyk. Pamiątkową tablicę w podziękowaniu za wieloletnią współpracę Muzeum Tradycji Niepodległościowych z Rodziną Katyńską odebrał dyrektor Muzeum dr Piotr Machlański wraz z byłym wicedyrektorem naszej placówki Mieczysławem Górą. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!