Polski English Przedź do profilu MTN

Uhonorowanie współpracy pomiędzy Muzeum Ziemi Rawskiej a Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Muzeum Ziemi Rawskiej w ubiegły piątek (1 lipca 2016 r.) obchodziło Jubileusz 50-lecia działalności. W trakcie uroczystości jubileuszowych Marcin Broniarczyk (Zarządca Muzeum Ziemii Rawskiej) wyróżnił dra Piotra Machlańskiego (Dyrektora naszego Muzeum) oraz Andrzeja Kacperskiego (Starszego kustosza naszego Muzeum) okolicznościowym medalem, za okazaną pomoc i wzorową współpracę pomiędzy obiema placówkami.

Chyląc czoła przed tak doniosłym Jubileuszem, życzymy zarówno Zarządcy, jak i wszystkim pracownikom Muzeum Ziemi Rawskiej, aby następne jubileusze były równie satysfakcjonujące, a okazje do świętowania sukcesów jeszcze częstsze.