Oświadczenie p.o. Głównego Inwentaryzatora odnośnie realizacji zamówień eksponatów ze zbiorów Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Od dnia 5 września 2017 r. rozpoczyna się w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi II etap inwentaryzacji zbiorów. Od tego dnia do odwołania następuje całkowite wstrzymanie wszelkich wypożyczeń eksponatów przez instytucje i osoby prywatne. Wszelkie zamówienia z zewnątrz będą realizowane tylko za zgodą p.o. Dyrektora Muzeum w odniesieniu do kopii cyfrowych obiektów (skanów lub fotografii) z zastrzeżeniem, iż udostępnione mogą zostać tylko te pozycje które posiadają dokumentację wizualną w katalogu komputerowym Muzeum. Kopie cyfrowe eksponatów nie posiadających dokumentacji elektronicznej nie będą udostępnianie.